Mød Holdet bag

Kontor​

Lars Hansen

Indehaver
Email: Lars@hltservice.com

Mobil: +45 40265431

Tanja Hansen

Indehaver / bogholderi
Email: Tanja@hltservice.com
Mobil: +45 26187332

Tenna Kristensen

Bogholderi
Email: Tenna@hltservice.com
Mobil: +45 40602574

Susanne Hagerup

Kontor assistent

Bjarne Kristensen

​Værkfører personbiler

Email: Bjarnek@hltservice.com
Mobil: +45 21421355

Dennis Kristensen

Teknisk værkfører personbiler
Email: Dennis@hltservice.com

Mobil: +45 40707773​

Bo Lambach

Værkfører skadecenter
Email: Bo@hltservice.com

Mobil: +45 22777084​

Kurt Letting

​Værkfører erhvervsbiler

Email: Kurt@hltservice.com
Mobil: +45 40707771

Bjarne Christiansen

​IVECO Partsmanager

Email: Bjarnec@hltservice.com
Mobil: +45 28881205

Michael Hansen

​Ansvarlig for Oscar biludlejning

Email: Michael@hltservice.com
Mobil: +45 40700106

Sally

​Kontorhund

Aicha

Kontorhund​

Salgsafdeling​

Jeppe Jacobsen
Salgsansvarlig erhvervsbiler
Email: Jeppe@hltservice.com
Mobil: +45 40602572

Per Langelund
IVECO Eftermarkedsansvarlig
Email: Per@hltservice.com
Mobil: +45 22218629

Sascha Hansen
Salgsassistent og SOME ansvarlig
Email: Sascha@hltservice.com
Mobil: +45 22131438

Erik Hansen
Indehaver / Sælger ved Autoforum Aabenraa
Email: Erik@autoforumaabenraa.com
Mobil: +45 30243362

Værksted & Lager​

Allan Bjerregaard

Allan Sørensen

Bjarne Hansen

Brian Nielsen

Brian Raun

Christian Hamann

Dan Schroll

Jan Mikkelsen

Jan Wael Preuche

Jens Møller

Jonas Bollmann

Jürgen Hansen

Kasper Iwersen

Kris Thomsen

Lasse Gade

Markus Bergholt

Noah Johansen

Per Toft

Rasmus Christensen

René Lorenzen

Sune Hansen

Klargøring​

Anne-Maria Thomsen

Christina Nielsen

Jan Jensen

Transport & vedligeholdelse

Bent Pedersen

Ejner Sørensen

Erik Jensen

Hans Hansen

Helge Hansen

Jens Jørgen Hansen

Kis Hansen

HLT Service ApS

Kathale 36

6200 Aabenraa​

Kontakt

CVR: 27926819

Telefon: 74 61 73 32

Udover vores åbningstider kan vi kontaktes på mail: info@hltservice.com

Åbningstider 

Værksted

Mandag - torsdag

Fredag

I forbindelse med helligdage kan der være ændringer.

​06.00 - 18.00

06.00 - 16.00

​Kontor & admin

Mandag - fredag

08.00 - 16.00

Facebook

Du kan også finde os på Facebook og se mere om vores events og finde billeder her