KOntakt os​

HLT Service ApS

Kathale 36

6200 Aabenraa​

CVR: 27926819

Telefon: 74 61 73 32

HLT SERVICE ApS
Kathale 36
6200 Aabenraa
Tlf.: 74 61 73 32

Lars Hansen

Indehaver/salg

E-mail: lars@hltservice.com

Mobil: 40 26 54 31

Tanja Hansen

Indehaver/bogholderi​

E-mail: tanja@hltservice.com 

Finn Nymann Jørgensen

Erhvervssælger​

E-mail: finn@hltservice.com

Mobil: 40 60 25 72

Bjarne Kristensen

Værkfører​

E-mail: bjarnek@hltservice.com

Mobil: 21 42 13 55

Flemming Rosenberg Brandt

Værkfører

E-mail: flemming@hltservice.com 

Mobil: 20 91 68 63

Bjarne Christiansen

Værkfører / Reservedele

E-mail: bjarnec@hltservice.com 

Mobil: 28 88 12 05

Bo Lambach

Skadeafdelingen

E-mail: skade@hltservice.com 

Mobil: 22 77 70 84

VI samarbejder med alle Forsikringsselskaber!

HLT Service ApS

Kathale 36

6200 Aabenraa​

Kontakt

CVR: 27926819

Telefon: 74 61 73 32

Udover vores åbningstider kan vi kontaktes på mail: info@hltservice.com

Åbningstider 

​Værkstedet i juli & august:

​Mandag - torsdag

Fredag

Lørdag

​06.00 - 16.00

06.00 - 14.00

Lukket

​Kontor & admin

Mandag - torsdag

08.00 - 16.00

Fredag

08.00 - 14.00

Facebook

Du kan også finde os på Facebook og se mere om vores events og finde billeder her